Zarejestruj nowe zgłoszenie APT
Strona główna > Asystowana Pomoc Techniczna dla Stormshield UTM > Zarejestruj nowe zgłoszenie APT > ŚREDNI - czas reakcji do 2 dni
 

Użyj tej strony, aby dodać nowe zgłoszenie w trybie o priorytecie ŚREDNI. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *

Formularz zgłoszenia w trybie o priorytecie ŚREDNI. Oznacza to, że inżynier pomocy technicznej APT podejmie działania w celu rozwiązania zgłaszanego problemu w czasie do 2 dni od chwili zakończenia składania zgłoszenia oraz zgodnie z regulaminem usługi. Zgłoszenie w trybie o priorytecie ŚREDNI musi zostać opłacone z góry poprzez serwis Kryptoteka.pl, płatności należy dokonać przed wysłaniem zgłoszenia. Koszt usługi to 80 PLN (z VAT).

 
Imię, nazwisko: *
E-mail: *
Potwierdź adres E-mail: *

Model Stormshield: *
Wersja firmware SNS:


Numer zamówienia: *
Telefon: *
Akceptuję regulamin: *
Tekst Regulaminu wraz z cennikiem usługi APT jest dostępny pod niniejszym linkiem.

Temat: *
Wiadomość: *
Należy w sposób możliwie najbardziej wyczerpujący opisać problem który jest przyczyną zgłoszenia incydentu.

Potwierdzenie wpłaty:
Ograniczenia plików
Jeżeli płatność za usługę została wybrana jako przedpłata przelewem można, celem przyspieszenia realizacji zlecenia, przesłać scan potwierdzenia dokonania przelewu bankowego. Cennik usługi. Zgłoszenie bez załączonego potwierdzenia przelewu zostanie przesłane ale nie zostanie rozpatrzone ani nie zostaną podjęte działania zmierzające do rozwiązania problemu do czasu odnotowania wpływu płatności na rachunku bankowym.

Załączniki:


Ograniczenia plików
Jeżeli uznasz, że celem udokumentowania problemu wskazane jest przesłanie nam zrzutu ekranu, pliku logu, etc. w tym miejscu możesz wysłać odpowiedni plik. Jest wskazane aby już na tym etapie dołączyć plik raportu systemowego.

Zabezpieczenie: *

Przed zatwierdzeniem proszę upewnić się, że:
  • wszystkie niezbędne informacje zostały podane.
  • wszystkie informacje są poprawne.
Zapisano następujące rzeczy:
  • 34.204.176.125 jako twój adres IP
  • zarejestrowano czas twojego zajmowania się zgłoszeniem

 
Web Analytics Treści zawarte na tej stronie są własnością SerwiTECH i nie mogą być kopiowane bez pisemnej zgody SerwiTECH.